Volné termíny 2024 (aktualizováno dne 2.4.2024)

Podívejte se prosím do našeho kalendáře, kde naleznete aktuální stav našich stavebních kapacit. Pokud naleznete volný termín, který Vám vyhovuje, neváhejte mě kontaktovat a já ho pro Vás zarezervuji.
 

Milí zákazníci,

musím se Vám omluvit za delší čekací doby, ale máme k dispozicí pouze 3 týmy řemeslníků a dát dohromady další tým není jednoduchá záležitost. Každopádně delší čekací dobu Vám vykompenzujeme kvalitním výsledkem práce :-).

Děkuji za pochopení

Ing. Jiří Záhorovský

 

Legenda

Volno - na tento termín není zatím naplánovaná žádná zakázka, pokud byste měli o tento termín zájem, neváhejte mě kontaktovat
 
Obsazeno - daný termín je již obsazen (může se jednat o právě probíhající zakázku nebo o závazně rezervovaný termín)
 
Rezervace - o daný termín projevil zájem jeden z našich zákazníků, jedná se ovšem o nezávaznou rezervaci a z toho důvodu může být tento termín uvolněn (ovšem až po domluvě se zákazníkem, který o danou rezervaci požádal)
 

Volné termíny 2024 rekonstrukce

               
 

Poznámky k termínům

Pokud máte zájem o časově náročnější rekonstrukci, tak mě prosím kontaktujte. Vhodným přerozdělením zakázek mezi ostatní týmy je obvykle možné uvolnit kapacitu jednoho z týmů, který se pak bude moct věnovat pouze Vaší zakázce. Samozřejmě, že pokud jsou v daném období již všechny týmy plně obsazeny, tak tento postup není možný.

V případě rozsáhlejší zakázky je možné na její realizaci vyčlenit i více týmů (na zakázce by např. pracoval tým 1 a tým 3).