10 důvodů, proč si nás vybrali naši zákazníci

Postaráme se o kompletní rekonstrukci Vašeho domova. Od návrhu přes samotnou realizaci až po závěřečný úklid.
Převezmeme na sebe všechny Vaše starosti a stres, který sebou přináší každá rekonstrukce. Nemusíte si tak brát dovolenou v práci, nebo si naopak můžete zajet odpočinout na Vaši chatu nebo chalupu.
 
Součástí našeho týmu jsou prověření řemeslníci s mnohaletými zkušenostmi. 
Se všemi pracovníky spolupracujeme již mnoho let. Do našeho týmu patří řemeslníci různých profesí od zedníků a obkladačů přes instalatéra a elektrikáře až po sadrokartonáře, podlaháře a klempíře.
 
Od samého začátku jednáte pouze s jedinou osobou, a to s autorizovaným inženýrem Jiřím Záhorovským
Na realizaci Vaší rekonstrukce dohlídne autorizovaný inženýr s více než 30 letou praxí ve stavebnictví jako stavbyvedoucí. Kontroluje správné dodržování všech technologických postupů a poradí Vám s technickým řešením rekonstrukce.
 
Záruka na všechny stavební práce je 3 roky.
Za celou rekonstrukci a všechny stavební práce odpovídá pouze jedna osoba, a to autorizovaný inženýr Jiří Záhorovský - majitel firmy. S ním také řešíte případné uplatnění záruky.
 
Dodržujeme domluvené termíny.
Jednotlivé týmy řemeslníků se vždy věnují pouze Vašemu projektu. Nikdy se tedy nestane, že by museli naši pracovníci odejít "něco dodělat" na jiné zakázce nebo by nepřišli v domluvený čas. Termín dokončení rekonstrukce je součástí smlouvy o dílo a je pro nás závazný.
 
Zašleme Vám na e-mail předběžný rozpočet Vaší rekonstrukce.
Uděláte si tak představu o celkové výši investice do Vašeho bydlení a o cenách naší práce.
 
Zpracujeme pro Vás podrobný položkový rozpočet, který obsahuje vše potřebné k rekonstrukci.
Položkový rozpočet je přiložen ke smlouvě o dílo a je pro nás závazný. S námi Vás nečekají žádná překvapení v podobě navyšování výsledné ceny s důvodů "neočekávaných" víceprací.
 
Návštěva místa rekonstrukce, konzultace se zákazníkem a návrh technického řešení je zdarma.
Všechny uvedené činnosti zajistí autorizovaný inženýr, který vždy nalezne optimální řešení s ohledem na finanční možnosti zákazníka.
 
Předáme Vám dokončenou rekonstrukci bez vad a nedodělků
Dodržujeme správné technologické postupy a používáme odzkoušené a certifikované materiály předních výrobců. Na kvalitní provádění stavebních prací dohlíží autorizovaný inženýr, který zavedl kontrolní systém, díky kterému odhalí potenciální chybu už v jejím zárodku.
 
Respektujeme Vaše soukromí, chováme se ohleduplně k Vašim sousedům a udržujeme pořádek na pracovišti