Rekonstrukce bytového jádra na klíč

Zajistíme kompletní rekonstrukci Vašeho bytového jádra "na klíč". Pokud Vám rekonstrukce bytového jádra nestačí, zařídíme Vám současně i rekonstrukci celého bytu
 
Pomůžeme Vám navrhnou technické řešení rekonstrukce, zajistíme veškeré stavební práce, nakoupíme všechen materiál a zařizovací předměty, odvezeme sutiny a stavební odpad a na závěr všechno uklidíme.
 
 
 
 
 

Cena rekonstrukce bytového jádra

Cena rekonstrukce bytového jádra na klíč v základním provedení začíná na částce 150.000,- Kč včetně DPH 12 %.

Podívejte se na náše ukázkové rozpočty rekonstrukce bytového jádra nebo si nechte rovnou zaslat předběžný rozpočet rekonstrukce Vašeho bytového jádra.

Doba trvání rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra trvá v průměru 15 - 20 pracovních dnů. Celých 20 dní ovšem trvá rekonstrukce pouze v případě, že je nutná i rekonstrukce kuchyně.

Je současně nutná i rekonstrukce kuchyně?

Rekonstrukce kuchyně je nutná v případě, že je kuchyňská linka zavěšená na bytovém jádře. Po vybourání jádra totiž tato stěna zanikne. Rekonstrukce je potřebná pouze po stavební stránce (rozvody, obklady, podlahy). Kuchyňskou linku měnit nemusíte.

Interiérové poradenství a služby architekta

Jestliže si nevíte rady se vzhledem Vaší koupelny, můžete využít služeb bytového architekta, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Vypracuje pro Vás návrh koupelny.

Zařizovací předměty, obklady a dlažby

Všechny zařizovací předměty a obklady, které si vyberete, nakoupíme a dopravíme na místo rekonstrukce. Tímto způsobem Vám zajistíme ceny se sníženou sazbou DPH 15 %, čímž ušetříte 5 % z pořizovací ceny.

Pokud si nevíte rady, rád Vám pomůžu s výběrem a jestliže si budete přát, doprovodím Vás do koupelnového studia.

Záruka 3 roky

Na veškeré stavební práce poskytujeme záruku 3 roky. Záruka na materiál a zařizovací předměty je určená záruční dobou, kterou garantuje konkrétní výrobce.

Stavební materiál a příslušenství

Zajistíme veškerý stavební materiál a příslušenství potřebné k rekonstrukci Vašeho bytového jádra. Vše nakoupíme a dopravíme na místo rekonstrukce. O nic se nemusíte starat. Vždy používáme pouze kvalitní materiály od prověřených výrobců.

Naši dodavatelé zařizovacích předmětů a materiálů

Mezi naše dodavatele patří koupelnová studia, stavebniny a další specializovaní prodejci ve Zlíně a okolí. S většinou z nich spolupracujeme již od založení firmy v roce 1994. Jedná se tedy o prověřené a spolehlivé dodavatele.

 

V rámci rekonstrukce Vašeho bytového jádra zajistíme následující stavební práce

 Zednické práce
 
 Elektroinstalační práce  
 
 Topenářské práce
 
 Úklidové práce
 
 Sádrokartonářské práce
 
 Omítkářské práce
 
 Výměna dveří
 
 Obkladačské práce a pokládka dlažeb
 
 Instalatérské práce
 
 Malířské a natěračské práce
 
 Hydroizolační práce
 
 Betonářské práce
 
 Bourací práce
 
 Pokládka podlah
 
 
Kde působíme: Zlín, Otrokovice, Napajedla, Luhačovice, Vizovice, Slušovice, Fryšták a obce v okolí těchto měst