Naši hlavní dodavatelé zařizovacích předmětů a obkladů - koupelnová studia

Jednou z prvních otázek našich zákazníků je obvykle dotaz, kam bych jim doporučil si zajít vybrat vhodné zařizovací předměty a obklady do koupelny. I když se ve Zlíně nachází několik koupelnových studií, já vždy doporučuji pouze dvě, a to centrum koupelen ARTEX JM s.r.o. a galerii koupelen SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ. S oběma studii spolupracuji řadu let a dosud jsem se nesetkal s jediným problémem. Veškerý sortiment, který tato studia prodávají, pochází z kvalitní produkce a stejně tak vynikají rychlými dodacími termíny.

Pokud si nevyberete z nabídky níže uvedených koupelnových studií, tak se samozřejmě můžete zajít podívat i do ostatních prodejen ve Zlíně. Se všemi většími dodavateli máme uzavřenou dodavatelsko-odběratelskou smlouvu, takže v to není problém. 

Jedná se pouze o má doporučení, volba dodavatele je samozřejmě zcela na Vás

 

Centrum koupelen ARTEX JM s.r.o.

Centrum koupelen ARTEX JM s.r.o. je naším hlavním dodavatelem zařizovacích předmětů a obkladů do koupelen. S koupelnovým studiem spolupracujeme již řadu let, jedná se tedy o léty prověřeného a spolehlivého dodavatele, kterého Vám mohu doporučit. Nabízený sortiment je opravdu rozsáhlý a velká část prodávaného zboží je navíc vystavená přímo v prostorách studia. 
 
Vybrané zboží stačí zamluvit na mé jméno. Daný obchodník mě již automaticky informuje o Vašich požadavcích a pošle mi na e-mail cenovou nabídku. Po sepsání smlouvy o dílo následně na základě této nabídky objednám požadované zboží.
 
Prodejnu naleznete ve Zlíně v ulici Přílucká 4195, vedle hasičů (ukázat adresu na mapy.cz).
 
 

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Pokud si nevyberete v Artexu, tak mohu dále doporučit galerii koupelen SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ. Studio nabízí zařizovací předměty a obklady, které v Artexu nenajdete. Z toho důvodu doporučuji navštívit i tuto prodejnu, která se nachází v Malenovicích.

S firmou SIKO spolupracuji také již řadu let a můžu se zaručit jak za kvalitu nabízeného zboží, tak za rychlé dodací lhůty.

Vybrané zboží stačí zamluvit na mé jméno. Daný obchodník mě již automaticky informuje o Vašich požadavcích a pošle mi na e-mail cenovou nabídku. Po sepsání smlouvy o dílo následně na základě této nabídky objednám požadované zboží.

Prodejnu naleznete ve Zlíně - Malenovicích na třídě 3. května 1205 (ukázat adresu na mapy.cz).